Hiç Bir Şeye Karışmayayım, Organizatör Yapsın Gibisine Paketler;

Denizli Sünnet Organizasyonu denilince akıllara gelmemizin bir çok nedeni var. 

“Aynı işi daha ucuza yapacağını söyleyen birileri mutlaka vardır.” Biz tercihimizi her zaman kaliteden yana kullanıyoruz.

Tecrübelerimize dayanarak sizler için tasarladığımız sünnet paketlerine göz atalım. Paketler; farklı senaryolar ve bütçeler düşünülerek tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ekleme ve çıkarma yapabiliriz.

2023 Yılı Denizli Sünnet Organizasyonları için alt limitimiz 7.000 TL‘ dir.

Denizli Merkezden;

20 km uzaklıkta olan mesafeler için alt limitimiz 8.000 TL

60 km uzaklıkta olan mesafeler için alt limitimiz 10.000 TL

75 km uzaklıkta olan mesafeler için alt limitimiz 12.000 TL

100 km uzaklıkta olan mesafeler için alt limitimiz 14.000 TL

120 Kilometreyi geçen (çevre iller) mesafeler için alt limitimiz 18.000 TL‘ dir.

12.000 TL üzeri alımlarda %8 iskonto uygulanmaktadır, paketlerde bu iskonto oranı uygulanmıştır.

Etkinlik Süreleri;

Sünnet Tahtı: 5 Saat

Şişme Parklar: 4 Saat

Eğlencelik Atıştırmalıklar ve Animasyon : 3 Saat

Sünnet Organizasyonunun Temel Taşları

Nereye oturacak bu çocuk?

Sünnet tahtı veya sünnet çocuğu için dekore edilmiş bir alan bu işin olmazsa olmazıdır, çocuğunuzun o gün kendisini özel hissetmemesi için hiç bir sebep yok, sonuçta bütün bu telaş onun mutluluğu için. Gelen misafirlerinizle fotoğraf çekilirken arka fonda şöyle güzel bir tahtın veya dekorun olması da fena olmaz tabi. Fotoğraf demişken, fotoğrafçıyı aramayı; tarih, saat bildirmeyi unutmayın.

Bu gün çocukların günü, şöyle bir ağızları tatlansın, doya doya taze pamuk şeker yiyelim; eş, dost, akraba, kolu komşu herkes tadına baksın diyorsanız Sınırsız Pamuk Şeker.

Eskiden Topitop mu varmış diyenlerdenseniz buyurun bu rengarenk meyvelerle ve baharatlarla hazırlanmış Geleneksel Osmanlı Macunu standına.

Çorbamızı içtik, mevlit köftelerini yuttuk ufaktan bir hazımsızlık fark ettik! Hemen kafasında fesiyle dolaşan Osmanlı Kıyafetli adamı takip edin o size yardımcı olacaktır. Güğüm ve Limonatacı

Çorba? Köfte? Yemekçiyi aradınız veya salona menü tercihinizi bildirdiniz mi? Şimdi hemen bir ara verin, elinize not defteri alıp eksikleri not edin. Sünnet arabası? Kuaför? Sünnetlik?

Neyse kaldığımız yerden devam edelim; taptaze yapılmış, ortalığı o muhteşem kokusuyla sarmış Patlamış Mısıra ne dersiniz? Ekleyelim mi pakete?

Denizli’ de sünnet organizasyonlarının vazgeçilmezi haline geldi. Organizasyon alanına giren çocukların şişme oyun parkıyla göz göze geldiği o ana çok dikkat edin. Bizi en çok mutlu eden ve park kuralım mı diye ısrar ettiren o gözler işte.

Genellikle aileler tehlikeli olduğunu düşündüğü için kurulsun istemiyor. Merak etmeyin; işin içinde çocuklar olunca biz de siz kadar endişe duyuyoruz, olabilecek bütün senaryoları gözden geçirip tedbirimizi alıyoruz. Her parkın başında görevli bir personel; yerinden hiç ayrılmıyor, takip ediyor, çocukları sırayla alıyor, tehlikeli hareketler sergileyenleri uyarıyor.

Bu arada sünnet çocuğunun hiç bir etkinlikte sıra beklemesine gerek yok. VIP girişle istediği her şeyde önceliği var. Bu basit gibi görünen şeyin onları ne kadar mutlu ettiğini görseniz şaşarsınız. Planlamayı bize bırakırsanız onlarla bir anlaşma yapabiliriz; 1 saat misafir karşılama (Taht) 1 saat oyun alanında özgürce eğlence gibi farklı planlamalarımız mevcut. Bize güvenin, tecrübelerimizi sizinle paylaşalım.

Denizli Şişme Oyun Parkı Kiralama Hizmetlerimiz;

Şişme Park (9×5 metre), Şişme Kaydırak (8x5m, 7m Yükseklik), Tırmanma Duvarı (6x4m, 6m Yükeseklik), Yıkım Oyunu (6x6m, 5m Yükseklik), Bebek Park (4x4m)

Ve işte başlıyoruz…

Palyaçolar, maskotlar, sosis balonlar, oyun istasyonları, tahta bacak, ailerin de sahnede yarıştığı balona anlat oyunu, 3 boyutlu yüz boyama, koca ayak, puan topla, kafa bowlingi, sumo güreşi, yıkım oyunu, halat çekme, içinde dışında…

Gelin bunların planlamasını beraber yapalım;

En çok merak edilen şey; Oyun istasyonları.

Kendinizi bir karnavalda düşünün, her yerde bir oyun, başında bir personel, takım arkadaşlarınızı veya rakiplerinizi bulup yarışmaya katılıyorsunuz.

Karnaval tadında eğlenceli sünnet organizasyonlarını beraber tasarlayalım.

Karnaval demişken, gölge bir alan var mı? Çadır ayarladınız mı? Haydi onu da yazalım notlara.

Renkleriyle, renklerimize renk katan harika bir ekibimiz var.

Bu konuda kendini geliştirmek isteyen, çocuklarla iletişimi kuvvetli, güler yüzlü, hayvan sever, çevreye duyarlı mutlu bir ekibimiz var. Onlarla tanışın.

Ekip arkadaşlarımızı, kış döneminde açtığımız atölyelere, antrenmanlara ve derslere katılan kişilerden seçiyoruz. En az 8 haftalık eğitimlere katılma zorunluluğu var.

“Çocuk işi hassas bir iş, şansa bırakamayız.”

Kaliteli hizmet sunabilmek için kaliteli malzeme satın almamız gerekli diye düşünüyoruz. Her zaman bir işi daha ucuza yapacak birileri mutlaka vardır. Malzeme araştırması yaparken ucuzun değil kalitenin peşine düşüyoruz.

Ekibimizi bölmemek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için; Aynı gün aynı saat aralıklarına denk gelecek, çakışacak, bizi acele ettirip strese girmemize yol açacak şekilde etkinlikler almıyoruz. Bu sebeple sünnet organizasyonlarımızda alt limit belirledik.

Organizasyonun temel taşları arasında yer alan en önemli şey Zamanlamadır. Planlaması yapılmamış ve zamanında yetişmemiş her organizasyon bizce yok hükmündedir. En güzel gününüzü, yetiştiremediği için kimsenin mahvetmesine izin vermeyin.

Etkinliğin büyüklüğüne ve kurulacak ekipmana göre; Daha önceden yüklenmiş araçlarımızla 3-4 saat önce yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1-2 saatte tam kurulumu tamamlıyoruz. Sonra karşısına geçip çaylarımızı içiyoruz, biz bundan keyif alıyoruz.

Denizli Sünnet Organizasyon

Paketleri

Denizli'de sünnet organizasyonu için paket programlar ve 2022 güncel fiyat listesi.

Peynir Ekmek

Paketi

7000₺

Altın Taht
Pamuk Şeker
2 Palyaço
Yürüyüş Yolu

Bu İyiymiş

Paketi

9000₺

1 Şişme Oyun Parkı
Altın Taht
Pamuk Şeker
2 Palyaço

Salon Tuttuk

Paketi

8500₺

1 Şişme Oyun Parkı
2 Adet İnteraktif Oyun
Pamuk Şeker
2 Palyaço

Dedemiz Ödeyecek

Paketi

15000₺

2 Şişme Oyun Parkı
Altın Taht
Pamuk Şeker
2 Palyaço
2 Maskot

Full Karışık

Paket

18000₺

2 Şişme Oyun Parkı
Altın Taht
Pamuk Şeker
2 Palyaço
2 Maskot
Şerbetçi
Dev Nazar Boncuğu
Osmanlı Macunu

Gerçekleştirdiğimiz Sünnet Organizasyonlarından

Bazı Videolar

Denizli Sünnet Organizasyon

Sünnet Tahtı Fiyatları

Altın Taht

2400₺

3 Çocuk Aynı Anda Oturabilir
Anne – Baba Sandalyesi
Çiçekli İğne Sehpası
Gazebo – Gölgelik +1000₺
İkili Balon Sütun +1000₺
Özel Tasarım Şeffaf Takı Sandığı +1000₺
Bistro Masa ve Takı Sandığı +800₺
Arka Plan Branda (2×3) +2000₺
Tasarım Çember +3000₺
Çiçek Detaylı Arka Çember +5000₺
3×2 Platform (Yükselti) +2000₺
Platforma Baskı +3000₺
3’lü Paravan Arka Fon +2000₺
Pullu Arka Fon (3×2) +2000₺

Pamuk Şeker, Patlamış Mısır, Osmanlı Macunu, Şerbetçi

Eğlencelik Atıştırmalıklar

Şişme Oyun Parkı, Şişme Kaydırak, Tırmanma Duvarı, Yıkım Oyunu, Bebek ZıpZıp

Denizli Şişme Oyun Parkı

interaktif

Oyun İstasyonları

Palyaço, Maskot, Tahta Bacak, 3 Boyutlu Yüz Boyama

Animasyon Hizmetleri

Yürüyüş Yoku, Zincir Balon, Nazar Boncuğu, Yıldız Dekoru, Tasarım Balonlar

Denizli Balon Süsleme

Dileğiniz renk seçenekleriyle mekanın balonlarla süslenmesini istiyorsanız; Zincir Balon Süsleme paket usulü fiyatlandırılmaktadır, 1 Paketten yaklaşık 4-5 Metre Balon zinciri çıkmaktadır, fiyatlandırma tek paket içindir.

3-5 paket arası 500 TL, 5-15 paket arası 400 TL

Sünnet organizasyonuyla alakalı ihtiyacınız olabilecek her şey şimdilik bu kadar.

Geriye sadece seçimlerinizi yapıp tarihi rezerve ettirmeniz kalıyor.

Organizasyonun Tadını Çıkartın

"Tarihlerin hızlıca dolabileceğini lütfen unutmayın."

Burası bizlik kısım, okumanıza gerek yok 🙂

Etiketler: Denizli Sünnet Tahtı Kiralama, Denizli Sünnet, Denizli Sünnet Organizasyon, Denizli Pamuk Şeker, Denizli Palyaço Kiralama, Denizli Şişme Oyun Parkı, denizli şişme kaydırak, denizli tahta bacak, sünnet düğünü palyaço, pamuk şeker, denizli şişme oyuncak, denizli şişme bot, denizli şişme park, osmanlı macunu, popcorn, denizli patlamış mısır, denizli organizasyon firmaları, Acıpayam Sünnet Organizasyon, Babadağ Sünnet Organizasyon, Baklan Sünnet Organizasyon, Bekilli Sünnet Organizasyon, Beyağaç Sünnet Organizasyon, Bozkurt Sünnet Organizasyon, Buldan Sünnet Organizasyon, Çal Sünnet Organizasyon, Çameli Sünnet Organizasyon, Çardak Sünnet Organizasyon, Çivril Sünnet Organizasyon, Güney Sünnet Organizasyon, Honaz Sünnet Organizasyon, Kale Sünnet Organizasyon, Merkezefendi Sünnet Organizasyon, Pamukkale Sünnet Organizasyon, Sarayköy Sünnet Organizasyon, Serinhisar Sünnet Organizasyon, Tavas Sünnet Organizasyon, Acıpayam Organizasyon, Babadağ Organizasyon, Baklan Organizasyon, Bekilli Organizasyon, Beyağaç Organizasyon, Bozkurt Organizasyon, Buldan Organizasyon, Çal Organizasyon, Çameli Organizasyon, Çardak Organizasyon, Çivril Organizasyon, Güney Organizasyon, Honaz Organizasyon, Kale Organizasyon, Merkezefendi Organizasyon, Pamukkale Organizasyon, Sarayköy Organizasyon, Serinhisar Organizasyon, Tavas Organizasyon

0